СТАЖАНТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ (НЕПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН)

  • Неформално образование
  • Социални дейности
  • Стаж
  • Човешки ресурси
  • Anywhere
  • Кандидатстването е приключило!
Ние БЮТИ БГ ЕООД сме ексклузивни представители на два огромни бюти бранда и имаме няколко търговски обекта. Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим амбициозен и отговорен служител за позицията СТАЖАНТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ. Станете част от нашия млад и динамичен екип!

Отговорности:
– Подпомага работата на различните фирмени отдели и на ръководството;
– Координира и организира административната дейност в офиса;
– Организира и осъществява подбора на персонал;
– Оформяне и поддържане реда на фирмената документация;
– Изготвяне на различни репорти;

Изисквания:
– Комуникативни и презентационни умения;
– Организационни умения;
– Високо ниво на отговорност, дисциплина, организация и самоорганизация;
– Владеенето на английски език ще се счита за предимство.
– Способност за приоритизиране на задачите;
– ШОФЬОРСКА КНИЖКА;

Предлагаме:
– Постоянен трудов договор и увеличаващо се твърдо възнаграждение;
– Гъвкаво работно време;
– Комуникативна локация на офиса в близост до 2 метро станции;
– Обучение свързано с всички елементи на работата;
– Интересна работа в развиваща се компания;
– Възможност за развитие, работа изпълнена с предизвикателства;
– Работа в млад и позитивен екип;

Ако искате да научите нови и интересни неща, да работите в динамична атмосфера и да се развивате професионално, моля изпратете автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Източник: https://www.jobs.bg/job/4816799