Асистент Човешки ресурси

  • Неформално образование
  • Педагогика
  • Социални дейности
  • Човешки ресурси
  • Sofia
  • Кандидатстването е приключило!
Инвенио РK EООД е част от международна инженерна фирма със свои представителства в Европа, САЩ и Австралия. С над тридесет годишен опит в областта на инженерните услуги, нашите специалисти присъстват на всеки един етап от създаването на продукта – от идейната концепция до серийното производство.

Ивенио РК ЕООД предоставя и услуги, свързани с контрол на качеството в производството, подбор на кадри и обучения. Партнираме си с водещи компании от автомобилната индустрия.

Ивенио РК ЕООД търси мотивирани кандидати за позицията Асистент Човешки ресурси.

Задължения:

  • Подпомагане на процеса по подбор и набиране на кандидати;
  • Организиране и провеждане на интервюта;
  • Участие в процеса по архивиране на документи;
  • Изготвяне на месечни справки;
  • Поддържане на електронни регистри.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Образование в сферата на човешките ресурси или сходно;
  • Предишен опит в провеждането на интервюта;
  • Отлични умения за комуникация и работа в екип;
  • Компютърна грамотност (MS Office Applications);
  • Отговорност, организираност, умения за приоритизиране на работните задачи и спазване на срокове;
  • Добро владеене на Английски език.

Ние предлагаме:

  • Мотивиращо възнаграждение и добър социален пакет;
  • Възможности за обучение и развитие в международна компания;
  • Перспектива за дългосрочна професионална реализация;
  • Работа в мотивиран екип от специалисти.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си „Инвенио РК“ ЕООД в качеството на администратор на лични данни да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679, Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

Източник: https://www.jobs.bg/job/4819007